Rieky van de sieraden

Dit is Rieky. Ze is kassamedewerker. Tussen het kassawerk door zorgt ze ervoor dat de sieradenrekjes op en de glasplaten in de toonbank altijd mooi gevuld zijn met kettinkjes, armbanden, ringen en oorbellen. Goed bezig Rieky!      

Boetiek

We verkopen veel kleding. De prijzen staan vast. Bijvoorbeeld 2,75 voor een trui of blouse, een broek kost 4 euro. Allemaal goed spul dat heel is en nog een tweede ronde mee kan. Maar we hebben ook wat duurdere kleding en die komt in de boetiek terecht. Vrijwilligers die verstand hebben van kleding en van … Lees meer

Bijzonder speelgoed

We hebben een glazen kast, die op slot is, met bijzonder speelgoed. Dat is dan speelgoed dat al oud is, of zeldzaam. Wat dacht je van dit fisher price little people huisje? Toch al zo’n 50 jaar oud. En het blijft leuk.   .